درباره ما

برای آشنایی بیشتر با زیبارو آنلاین این صفحه را مطالعه نمایید

افتخار ما همراهی شماست

بیش از 10 سال سابقه کاری زیبارو آنلاین

فروشگاه زیبا رو با بیش از 10 سال خدمت به شما هم میهنان عزیز در عرصه ی ارائه محصولات آرایشی و بهداشتی در تهران و شهرستان ها، با توجه به افزایش مشغله های زندگی مشتریان خود برآن شدیم تا فروشگاه اینترنتی جهت رفاه حال شما عزیزان ایجاد کنیم، تا بتوانید از این طریق سفارشات خود را سریع تر ثبت کنید و با ما خریدی آسان تر از گذشته را تجربه کنید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

خرید آسان

اگر شما هم میخواهید به راحتی محصولات آرایشی برند های مختلف را بشناسید و برترین ها را انتخاب کنید. زیبارو آنلاین متعهد به تأمین کالا و فروش آن به بهترین قیمت و سریعترین ارسال است.

مشاوره پیش از خرید

اگر در روند انتخاب محصولات آرایشی سردرگم هستید و برند مورد اعتماد شما سخت پیدا می شود. جهت مشاوره با ما در ارتباط باشید.

ساعت پاسخگويي

همکاران پشتیبانی زیبارو آنلاین همه روزه در ساعات اداری در خدمت خریداران محترم می باشند.

نحوه پرداخت وجه

کلیه سفارشات توسط درگاههای بانکی معتبر امکان پرداخت دارد. کلیه درگاههای فروشگاه اینترنتی زیبارو آنلاین معتبر،رسمی و امن می باشد.

شيوه حمل

کلیه سفارشات داخل شهر تهران بصورت ارسال مستقیم یا پست داخل شهری و سفارشات شهرستان ها توسط تیپاکس یا پست جمهوری اسلامی ایران در بسته بندی مطمئن ارسال می گردد.

مدت زمان تحويل

کلیه سفارشات بسته به مقصد، بصورت 24الی72ساعته ارسال و تحویل می گردد.

نحوه پشتیبانی و خدمات پس از فروش

همکاران پشتیبانی زیبارو آنلاین همه روزه در خدمت خریداران محترم به هدف پشتیبانی و خدمات پس از فروش می باشد.
خریداران محترم می توانند از طریق شماره تماس پشتیبانی با ما در ارتباط باشند.

نحوه ثبت شكايات مصرف‌كنندگان

خریداران محترم می توانند از طریق تماس با واحد پشتیبانی نسبت به ثبت انتقادات و شکایات اقدام نمایند.

روند مرجوعي كالا و نحوه فسخ خدمات

خریداران محترم می توانند در صورت نیاز،نسبت به مرجوع نمودن سفارش خود در هنگام تحویل اقدام نمایند. مبلغ محصولات مرجوع شده در کیف پول خریدار محترم شارژ شده و خریداران می توانند نسبت به سفارش جدید و یا درخواست استرداد وجه اقدام نمایند.

روند استرداد وجه

روند استرداد وجه بدین صورت است که مبلغ سفارشات مرجوع یا فسخ شده، ظرف 48ساعت به کارت بانکی ای که خرید صورت گرفته، مسترد خواهد شد.